Studio FIZJOLIFT

Masaż relaksacyjny LOMI LOMI

Żyjesz w ciągłym biegu, zapominasz o sobie. Twoje ciało Twoje jest napięte, a Ty zmęczona. Potrzebujesz chwili tylko dla siebie!

Hawajski Masaż LOMI LOMI ukoi Twoje nerwy i poczujesz się spokojna, a jednocześnie silna wewnętrznie.

Dzięki masażowi ciało będzie lepiej ukrwione, skóra elastyczna i mięśnie rozluźnione. Harmonijny dotyk przywracając równowagę między ciałem, umysłem i duszą.

Oferujemy Ci intymną atmosferę, która jeszcze bardziej pomoże Ci odnaleźć siebie. Dodatkowym walorem masażu jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Masaż relaksacyjny Białystok​


Masaż relaksacyjny
sprawia, że w naszym ciele zmniejsza się napięcie mięśniowe jak i psychiczne, spowodowane życiem w ciągłym biegu i stresem. Powoduje rozluźnienie spiętych mięśni, odpręża ciało i przywraca spokój i harmonie organizmu. Poprawia krążenie i ciśnienie krwi, a także normuje rytm serca.

Głównym sprawcą rosnącego napięcia i skurczów mięśni w naszym ciele jest stres. Powoduje on najczęściej ból szyj, karku i pleców. Idealnym rozwiązaniem na te dolegliwości jest masaż relaksacyjny. Wykonywany jest delikatnie, łagodnie, płynnie, powolnymi i delikatnymi ruchami. Masażysta wraz z klientem dopiera intensywność i siłę masażu, tak aby ten całkowicie rozluźnił nasze ciało i zlikwidował napięcie.