Studio FIZJOLIFT

Akupunktura twarzy​

Genialny zabieg likwidujący zmarszczki.

Widzisz u siebie lwią zmarszczkę, pogłębione bruzdy nosowo – wargowe, kurze łapki lub linie poziome na czole?

Chcesz mieć pełniejsze usta? Zdecydowanie ta metoda jest dla Ciebie idealna.

Co można osiągnąć w estetyce twarzy za pomocą akupunktury?

  • zapobiec, zmniejszyć, a nawet zlikwidować zmarszczki mimiczne,
  • podciągnąć kąciki ust,
  • poprawić jędrności skóry przez pobudzenie produkcji elastyny i dobudowę warstwy kolagenowej,
  • polepszyć koloryt skóry dzięki aktywacji pracy narządów wewnętrznych,
  • zmniejszyć rozstępy.

Akupunktura twarzy wpływa na poprawę funkcji narządów wewnętrznych, a także zwiększa ilość połączeń nerwowych.

Piękno pochodzi ze środka Ciebie! Młody i zdrowy wygląd to także prawidłowo funkcjonujące narządy wewnętrzne i skóra. Nie czekaj, przekonaj się już dziś!

Akupunktura twarzy​ Białystok

 

Akupunktura twarzy jest formą akupunktury, która skupia się jedynie na punktach znajdujących się na twarzy, szyi oraz głowie. Głównym celem akupunktury twarzy jest poprawa wyglądu skóry i redukcja oznak starzenia się, poprawa problemów skórnych, takich jak: blizny, przebarwienia, trądzik, rozszerzone pory oraz zmarszczki.

W trakcie zabiegu akupunktury twarzy wykorzystuje się cienkie igły, które są wkuwane w specjalne punkty na ciele, ma to na celu pobudzenie meridian energetycznych i zwiększyć przepływ energii przez ciało.

Akupunktura twarzy​ w Białymstoku

 

Akupunktura twarzy jest zabiegiem dostępnym dla każdego, kto chce zadbać o wygląd swojej skóry i zmniejszać oznaki starzenia się. Technika ta może się również okazać zbawienna dla osób, które toczą walkę z trądzikiem, rozszerzonymi porami, bliznami, przebarwieniami zmarszczkami.

Zabieg akupunktury twarzy może okazać się również sposobem na rozwiązanie problemów z łuszczycą, egzemą, alergiami, wypadaniem włosów, bólami migrenowymi, bólami głowy, bezsennością i zaburzeniami emocjonalnymi.

Studio FIZJOLIFT

Nie czekaj i umów się na wizytę

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź stacjonarnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.