Studio FIZJOLIFT

Masaż Ciała Kobido Body

Masaż Modelujący KOBIDO BODY jest spektakularną alternatywną metodą dla medycyny estetycznej. Pozwala uzyskać świetne efekty w sposób bezinwazyjny.

 

Po pierwszej terapii widać już poprawę wyglądu, redukcję cellulitu w znacznym stopniu, a nawet zmniejszenie obwodów ud, talii i ramion. Skóra staje się napięta i jędrna

Kobido na twarz już znacie? Efekt jest niezaprzeczalny. Już teraz w naszym gabinecie Fizjolift w Białymstoku możecie skorzystać z podobnego modelującego masażu na ciało.

 

Masaż Kobido Body składa się z zaawansowanych technik:

  • terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, które przywracają mobilność i elastyczność tkankom ujędrniając i wyszczuplając,
  • estetycznego drenażu limfatycznego, który powoduje zmniejszenie obwodów nóg, brzucha i ramion,
  • masażu zimnymi kamieniami i lodem napinając skórę i odżywiając ją,
  • kapilaroterapii czyli bezbolesnej metody masażu próżniowego bańką, która likwiduje istniejące zrosty bez uszkadzania naczyń krwionośnych,
  • wyszczuplającego masażu bambusami, który rozluźnia spięte mięśnie,
  • tapingu estetycznego ciała, który koryguje opadające pośladki, ramiona, biust oraz oklejania antycellulitowego, drenującego.

Przeciwwskazania do masażu Kobido Body:

Zaleca się wykonanie około 5-8 masaży w celu uzyskania trwałego efektu na długi czas. Pierwsze dwa masaże w ciągu jednego miesiąca, kolejne raz w miesiącu.

Zachęcamy do skorzystania z tapingu estetycznego ud, pośladków, brzucha, biustu i ramion. Efekt masażu będzie spotęgowany, sylwetka wymodelowana, natomiast drenaż będzie wzmocniony.

Zapraszamy!

Studio FIZJOLIFT

Nie czekaj i umów się na wizytę

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź stacjonarnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.

W naszej ofercie znajdziesz rónież połaczenie masażu antycellulitowego z falą uderzeniową, aby jeszcze skuteczniej usuwać cellulit i ujędrniać Twoją skórę. Opis w linku.


Zobacz jak wygląda masaż Kobido Body. Wystarczy kliknąć w link poniżej.