Studio FIZJOLIFT

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami idealnie sprawdzi się kiedy doskwierają Ci bóle mięśni i ból kręgosłupa lub poprostu potrzebujesz odprężenia po ciężkim tygodniu obowiązków, w pracy czy domu. Ciągły stres niekorzystnie wpływa na zdrowie i funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Nie czekaj i umów się na masaż gorącymi kamieniami w Fizjo&Lift Białystok

U nas zrelaksujesz się i zregenerujesz swój organizm, po masażu gorącymi kamieniami, poczujesz zastrzyk energii i wzmocni się Twoja odporność, a Twój sen będzie głębszy i spokojniejszy.

Masaż gorącymi kamieniami Białystok

Masaż gorącymi kamieniami to doskonała metoda na odprężenie organizmu i relaks. Podgrzane w kadzi do odpowiedniej temperatury kamienie pochodzenia wulkanicznego, zmniejszają napięcie mięśniowe i poprawiają ukrwienie, co pozwala na całkowite rozluźnienie mięśni. 

Nasz salon masażu zapewnia swoim klientom nie tylko doskonały masaż gorącymi kamieniami, ale również dbamy o odpowiedni nastrój, podczas masażu gorącymi kamienia stosujemy tylko wysokiej jakości olejki eteryczne oraz odpowiednio dobraną muzykę, co wpływa kojąco na pacjenta, hamując działanie stresorów. Skóra po masażu kamieniami jest gładka i aksamitna. Masaż gorącymi kamieniami wpływa na redukcję cellulitu i wycisza układ nerwowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Fizjo&Lift w Białymstoku.

Studio FIZJOLIFT

Nie czekaj i umów się na wizytę

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź stacjonarnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.