Studio FIZJOLIFT

Masaż antycellulitowy

Widzisz na skórze ud i pośladków grudki, które nie wyglądają estetycznie. Kremy nie pomagają?
Proponujemy Ci rozwiązanie tego problemu. Najbardziej skuteczną metodę – masaż ręczny.

Składa się on z masażu bańką chińską i kijem bambusa. Przepływ krwi i limfy będzie lepszy, dzięki czemu grudki zostaną wchłonięte, a skóra będzie gładka i jędrna.

Do masażu używany olejku geraniowego, który 3-krotnie pogłębia efekt antycellulitowy.
Aby efekt był widoczny zalecamy serię 5 – 10 masaży.

Jeśli masz problemy z pękającymi naczynkami masaż nie jest dla Ciebie wskazany. 

Masaż antycellulitowy Białystok

Masaż antycellulitowy jest zabiegiem, który cenią sobie kobiety w każdym wieku, bez względu na wagę, ponieważ jest to dolegliwość, która może spotkać każdą kobietę.

Wykonując masaż antycellulitowy poprawiamy ukrwienie skóry i mięśni, przyspieszając jednocześnie metabolizm oraz proces odbudowy komórek. Masaż ten poprawia również wygląd sylwetki, ujędrnia skórę i zmniejsza widoczność cellulitu. Prawidłowo wykonany masaż antycellulitowy zmniejsza zastoje limfatyczne, odżywia i natlenia komórki.

W naszej ofercie znajdziesz masaż Kobido Body, który łączy różne techniki, aby uzyskać spektakularne efekty modelowania sylwetki.

Masaż antycellulitowy w Białymstoku

Masaż antycellulitowy jest zabiegiem, który sprawdzi się niemalże u każdej kobiety, jest to zabieg dedykowany zarówno osobom z bardzo widocznym cellulitem, jak i tym które są na etapie słabo widocznej skórki pomarańczowej oraz dla osób, które chcą zabezpieczyć się przed pojawieniem się cellulitu. Kolejną z zalet masażu antycellulitowego jest usunięcie nadmiaru zgromadzonej wody z organizmu.

Studio FIZJOLIFT

Nie czekaj i umów się na wizytę

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź stacjonarnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.