Studio FIZJOLIFT

Masaż relaksacyjny całego ciała świecą

Masaż relaksacyjny całego ciała świecą

Czujesz zmęczenie? Nie masz energii aby wstać rano z łóżka? Twoja skóra jest sucha, obwisła?

Masaż całego ciała świecą jest idealny. Łączy w sobie relaksację z odżywieniem i ujędrnieniem skóry. Czy nie o to właśnie chodzi?

Skóra nabiera jedwabistego blasku i świeżego wyglądu. Problem z odwodnieniem i celullitem będzie zdecydowanie mniejszy.

Piękny zapach świecy dodatkowo działa na zmysły potęgując efekt rozluźnienia mięśni i relaksu.

Masaż relaksacyjny całego ciała świecą Białystok

Masaż relaksujący całego ciała świecą jest rodzajem masażu polegającym na masowaniu całego ciała przy pomocy specjalnie przygotowanych, w tym celu świec do masażu. Najczęściej świece te zawierają naturalne oleje, takie jak olejki migdałowe, kokosowe, czy jojoba.

Podczas masażu relaksującego całego ciała świecą olejki uwalniają się podczas wypalania świecy, zaraz po wygaszeniu świecy ciepły olej jest używany do masażu ciała.

Ten rodzaj masażu sprawdzi się u osób, które szukają relaksu oraz tych które chcą pozbyć się napięcia mięśniowego i związanego z nim bólu.

Masaż relaksacyjny  świecą Białystok

Z wykorzystaniem masażu relaksacyjnego całego ciała świecą możemy zapewnić naszemu ciału odpowiednie odprężenie i relaks, nie zaniedbując w tym czasie naszego umysłu, które również skorzysta na terapii. Klienci cieszą się ze zmniejszenia napięcia mięśniowego, poprawy jakości snu, zwiększeniem poziomu endorfin, lepszym samopoczuciem i redukcją stresu. Dodatkowo w trakcie masażu oleje zawarte w świecy nawilżają masowaną skórę i poprawiają jej elastyczność i kondycję.

Studio FIZJOLIFT

Nie czekaj i umów się na wizytę

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź stacjonarnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.